Hakkımızda

HAKKIMIZDA

DİLKONİST - Dil Konuşma ve Psikolojik Danışma Merkezi Hakkımızda Logo

DİLKONİST - Dil Konuşma ve Psikolojik Danışma Merkezi kurulduğu yılından beri tecrübeli uzman kadrosu ile siz değerli öğrencilerimiz ve üyelerimiz için programlar sunarak başarıya beraber devam etmektedir.

Teknolojik ekipman desteği azimli ve kendini sürekli geliştiren Uzmanlarımız ile gelen talep doğrultusunda uygulanan başarılı programlarımız ile siz değerli öğrencilerimizin ve üyelerimizin takdirini kazanmıştır.

Firmamız deneyimli uzmanlarımızın zorunlu ve güncel eğitimleri almasında büyük bir hassasiyet göstermektedir. Dilkonist olarak bizler eğitimde; siz değerli öğrencilerimizin ve üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda başarılarımızı devam ettirmeye kararlıyız.
MİSYONUMUZ

Bireyin gelişimini destekleyerek, en yüksek kapasiteye ulaşmasına yol açmak, böylece çocuk ve ailenin yaşam kalitesini arttırmak,kendi alanında, örnek bir kuruluş olmak; Türkiye’de ve dünyada gelişmeleri yakından izlemek, etkinliğini ve başarısını kanıtlamış yeni yaklaşım ve yöntemleri çalışmalarımıza adapte etmeye devam etmektir.

Bizler, çocuklarımızın gelişmesine uygun bir eğitim ortamı hazırlamak, bu gelişimin okulda, ailede ve çevrede en iyi şekilde devam etmesi için gerekli katkıları yapmak için varız. Çocuğun kazanacağı temel beceri, anlayış ve tutumların tüm eğitim sürecini önemli ölçüde etkileyeceğini bilerek sorunları belirleyip çözüm üretmekteyiz…VİZYONUMUZ

Dilkonist, kendini sürekli geliştiren, araştıran, uzman eğitimci kadrosu, güler yüzlü, samimi personeli, şık, modern ve ihtiyaca göre düzenlenmiş eğitim ortamıyla Eğitim’e yeni bir anlayış kazandırmaktadır.